Среда, 24 Апреля 2024, 05:40
Приветствую Вас Гость | Подпишись на RSS
Все для ресиверов Opticum 9500 HD PVR и Orton 9500 HD PVR
Купить Кардшаринг НТВ+HD, Клубничка
Главная
Регистрация
Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Opticum(Orton) 9500 HD » Прошивки и программы для ресивера » ЗВУК ААС НА Orton 9500 HD PVR
ЗВУК ААС НА Orton 9500 HD PVR
pgreljjДата: Четверг, 10 Февраля 2011, 19:29 | Сообщение # 1
Группа: Удаленные





СКАЖИТЕ ПОЖАЛУЙСТА, МОЖЕТ БЫТЬ, ЧТО С НОВОЙ ПРОШИВКОЙ КОГДАТО ЗАРАБОТАЮТ КАНАЛЫ СО ЗВУКОМ В ФОРМАТЕ ААС, ИЛИ НАДО НОВЫЙ ТЮНЕР С ЭТИМ ФОРМАТОМ ЗВУКА?
 
AdminДата: Вторник, 15 Февраля 2011, 01:43 | Сообщение # 2
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 248
Репутация: 11
Статус: Offline
все может быть, но скорее нет.

хотя время покажет.

уже была тема про AAC

 
fedorofДата: Суббота, 28 Мая 2011, 10:11 | Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
Вітаю! Крім російських каналів з 60Е постійно зявляються українські канали на інших супутниках зі звуковим потоком ААС, більше того українська влада надає перевагу тим, хто обіцяє передачу теле, -радіосигналу зі звуковим потоком ААС, а тому, без появи для Оптікума (Ортона) все більше людей будуть відмовлятися від тюнерів Оптікум (Ортон). Я раніше був прихильником тюнерів Опенбокс, але їх виробники, після запуску нової моделі постійно "забували" про попередні моделі, не працювали над появою для попередніх моделей прошивок, прямо кажучи "кидали" своїх споживачів, я й вирішив відмовитися від тюнерів ряду Опенбокс. А так як я трохи займаюся розширеням мережі споживачів супутникового телебачення, то й усіх з ким співпрацюю переконав у неперспективності купувати Опенбокси. Ортон 9500 придбав для проби в 2009р., оскільки це Глобо, до яких програмне забезпечення з'являється навіть через 10 років після закінчення випуску моделі. Як на мене він порівняно з усіма іншими тюнерами, які я випробував, найкраще працює з мотором через юселс. З часом його програмне забезпечення трохи підправили і для споживача він став приємлемим, хоч має ще ряд недоліків - неможливість редагування супутників (зміни їх градусу) чи добавити нові з пульта (за виключенням декількох передбачених для редігування), малий запас каналів у фаворитних групах, проблеми з добавленням нового бісс-ключа, хоч вона легковирішувана, але не для пересічного споживача, тривалий час бутування (включення) тюнера, затримка при переході з каналу на канала, особливо на різних транспондерах, слабеньке кириличне забезпечення і як говорилося раніше нерозпізнавання звуку ААС, що само по собі робить цей тюнер неповноціним, як тюнер для прийняття каналів високої якості. Якщо ці проблеми вирішуватися не будуть, а ми бачимо, що після виходу прошивки 1.2.63 пройшло досить багато часу, а нової немає, хоч як було вказано вище є ще що удосконалювати, не кажучи вже про те, що тюнера з емуляторами купуються для того, щоб переглядати не лише відкриті канали, а також кодовані за допомогою прошивок, то думаю варто думати про перехід на тюнера іншого виробника, який не забуває тих, хто придбав його продукцію.
Зараз використовую тюнера Orton-9500HD, Openbox F-300FTA (прошитий під 800), Openbox F-130, Evolution-700S
Супутники: мотор 30W-95E Ku, C, Ku-кругова тарілка MABO 1.35 м Polar (1435x1300мм), трійка 4W, 4,8Е, 13Е і трійка 36Е, 39Е, 53Е
 
Форум » Opticum(Orton) 9500 HD » Прошивки и программы для ресивера » ЗВУК ААС НА Orton 9500 HD PVR
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


© Спутниковый ресивер Opticum 9500 HD PVR 2CI 2CX E Plus 2009-2024
Конструктор сайтов - uCoz